top of page
Mountain Landscape

PRIVÁTNÍ 
KANCELÁŘ

Specialisté na ochranu a budování majetku v každém ekonomickém cyklu

SLUŽBY

VÝJIMEČNÉ
SLUŽBY

INVESTICE

Budování majetku a moderních investičních portfolií

KONZULTACE

Poradenství a vzdělávání

PRÁVO

Cenné papíry, kapitálové trhy a právní aspekty investování

OCHRANA

Ochrana majetku v ekonomické i právní podstatě

FAMILY OFFICE

Služby šité na míru průsečíku byznysu a rodiny

DANĚ

Daňové aspekty spojené s investováním a správou majetku

O nás

O NÁS

Save & Capital je privátní konzultační kancelář se zaměřením na ochranu a budování majetku, která na začátku roku 2021 pomáhala klientům se správou více než 500 milionů korun. Základem naší práce je kombinace globálního rozhledu a užší specializace každého člena týmu. V relevantních případech využíváme také unikátní síť spolupracovníků, kteří působí v globálních centrech obchodu a financí i nervových uzlech progresivních regionů po celém světě. Široké škále klientů, mezi něž patří úspěšní podnikatelé, vrcholoví sportovci, nadace a instituce, ale také firmy patřící ve svých oborech ke světové špičce, nabízíme na míru šitá řešení a individuální péči.

V investování sázíme na vlastní originální řešení, jejichž primárním cílem je ochrana a postupný rozvoj majetku. Tuto základní stavební jednotku doplňujeme o projekty nám známých a prověřených subjektů, které nabízejí zajímavý poměr výnosu a rizika. Příkladem jsou účasti na developerských projektech, investice do české a slovenské zemědělské půdy nebo přímé vstupy do dynamicky rostoucích firem. Na žádost klientů – a při dodržení svých investičních principů – dokážeme do portfolia zařadit i kryptoměny nebo třeba nemovitost v Kostarice, a to s veškerým potřebným servisem.

 

V rámci konzultačních služeb spadajících pod family office, případně služeb na vyžádání, jsme se mimo jiné zúčastnili developerských projektů v celkové výši přesahující 200 milionů korun, zajistili jsme pojištění několika sportovců na zimní olympijské hry v Pchjongčchangu nebo dokážeme poradit se získáním druhého občanství či daňovou optimalizací prostřednictvím zahraničních domicilů. V rámci korporátních služeb jsme pomáhali několika českým startupům a scaleupům s hledáním vhodných investorů v USA, západní Evropě a Číně.

 

Naším cílem je oboustranná spokojenost. I proto si klienty vybíráme stejně pečlivě jako oni nás. Pokud vás naše filozofie oslovuje a hledáte profesionály, kteří vám pomohou se správou 100 000 eur a více, napište nám. Rádi se s vámi nezávazně setkáme.

Stock Market Quotes

"OCHRANA A BUDOVÁNÍ MAJETKU JE PRO NÁS ŽIVOTNÍ FILOZOFIE."

Lidé

VEDENÍ SPOLEČNOSTI

Roman Chlupatý profil.jpg

ROMAN CHLUPATÝ, M.A. et M.A.

PARTNER

Stepan Uherik profil.jpeg

Mgr. ŠTĚPÁN UHERÍK 

PARTNER

CONTACT
Mountain Range

KONTAKT

NAŠE ADRESA

Save&Capital s.r.o.
Slezská 1357/1, Vinohrady (Praha 2),
120 00 Praha
​IČ: 07460074

V případě dotazů prosím vyplňte tento formulář:

Děkujeme za Vaši zprávu.

Back to Top

ZPĚT NAHORU

bottom of page