NAŠE SLUŽBY

ANEB INVESTICE S PŘÍBĚHEM

Jsme specialisté pro oblast budování a ochrany majetku a naše služby zahrnují: 

  • ​Poradenství v oblasti investic a hospodaření

  • Investiční zprostředkování

  • Investiční poradenství

  • Tvorba individuálních investičních portfólií

  • Následný servis a investiční vedení včetně rebalancování

  • Vzdělávání a lektorská činnost

 

1.

Poznejme se
alias komunikace jako základ naší služby

Naše služba je založena na dialogu. Jen správná komunikace vede k pochopení klienta, jeho potřeb a očekávání. Tyto informace jsou páteří naší služby, neboť tvoříme řešení na míru.

1. Konzultace

Je pro nás důležité, aby každý klient znal naše hodnoty a ztotožňoval se s nimi. Naše služba je od začátku založena na gentlemanském přístupu.

2. Individuální portfolio

2.

Řešení na míru
alias nezávislost a široký výběr

Na základě požadavků a poznání klienta sestavujeme individuální investiční portfolio. Naše portfolia dosahují vysoké míry diverzifikace a každé z nich je originální.

Můžeme vybírat zcela nezávisle z více než 6 000 investičních produktů, několika investičních platforem a mnoha typů aktiv. Počínaje akciovou a dluhopisovou složkou, přes podílové fondy, ETF fondy, až po zemědělskou půdu, nemovitosti či bitcoin. Šijeme na míru a využíváme vlastní nástroje a investiční software.

3.

Následný servis
alias budování majetku a přátelství

Okamžikem investice naše práce nekončí. Klienti se mohou spolehnout na následný servis a pravidelné rebalancování portfolia. Neustále se odborně rozvíjíme a děláme vše pro to, abychom společně s klienty dlouhodobě budovali majetek a chránili již vytvořené hodnoty. To vše až do splnění klientova cíle.

3. Budování majetku

Naše klienty měníme v dlouhodobé přátele, nacházíme nové oblasti spolupráce a společně rozvíjíme důvěru. Se vší pokorou si uvědomujeme, že jak my, tak i naši klienti jsou na prvním místě jen lidé. Budujeme vzájemné pochopení a takové vztahy, kdy je možné nad rámec obchodních aktivit zajít třeba jen tak na pivo.