jako životní filozofie. Budujte a chraňte majetek s profesionály na své straně...

INVESTIČNÍ SLUŽBY

Jsme tým investičních odborníků, kteří se specializují na budování a ochranu majetku. Poskytujeme investiční služby pro širokou škálu klientů, jako jsou fyzické osoby, právnické osoby veřejného charakteru či právnické osoby soukromého charakteru.

 

Naše klienty spojuje skutečnost, že chtějí budovat a chránit majetkové i nemajetkové hodnoty a pro své nadstandardní požadavky hledají výjimečné partnery s osobitým přístupem. Jdeme proti proudu, své služby stavíme na propojení vědomostí a globálního přehledu, nezávislosti, široké nabídce investičních produktů, důvěře, hodnotách a skutečnosti, že investování je pro nás životní filozofie.

Držitelé certifikace

Jsme držiteli licence na investiční poradenství a naši konzultanti jsou registrováni u ČNB. Soustavně se vzděláváme, neboť skutečný mistr je především věčným žákem.

Globální rozhled

Díky zahraničním kontaktům v oboru financí si udržujeme globální rozhled. Naše investiční řešení jsou vytvářena v kontextu globálních očekávání.

Objektivnost

Jediným kritériem je vhodnost a výhodnost pro klienta. 

Moderní nástroje

Používáme svůj vlastní investiční software a kalkulačky. Neustále pracujeme na vývoji s cílem být vždy krok napřed. Každé naše řešení je unikátní.

Individuální řešení

Naše investiční řešení a služby jsou vždy dělané na míru. Podle nás je každý investor osobnost a zaslouží si individuální a jedinečné řešení. Náročnost a očekávání klienta je pro nás pozitivní výzva.

Dlouhodobost

Klienty měníme ve své dlouhodobé přátele. Skutečný vztah je stejně jako velký majetek nutno budovat dlouhodobě a férově. Vybíráme si klienta stejně pečlivě, jako si on vybírá nás.

 

Naše služby

Služba založená na dialogu

Jen správná komunikace vede k pochopení klienta, jeho potřeb a očekávání. Tyto informace jsou páteří naší služby, neboť tvoříme řešení na míru. Je pro nás důležité, aby každý klient znal naše hodnoty a ztotožňoval se s nimi.  

Následný servis

Okamžikem investice naše práce nekončí. Klienti se mohou spolehnout na následný servis a pravidelné rebalancování portfolia. Neustále se odborně rozvíjíme a děláme vše pro to, abychom společně s klienty dlouhodobě budovali majetek a chránili již vytvořené hodnoty. To vše až do splnění klientova cíle.

Široký výběr nástrojů

Sestavujeme individuální investiční portfolio a každé z nich je originální. Do naší palety patří široké množství nástrojů. Šijeme na míru a využíváme vlastní nástroje a investiční software.

Dlouhodobost a důvěra

Své klienty měníme v dlouhodobé přátele, nacházíme nové oblasti spolupráce a společně rozvíjíme důvěru. Se vší pokorou si uvědomujeme, že jak my, tak i naši klienti jsou na prvním místě jen lidé. Budujeme vzájemné pochopení a takové vztahy, kdy je možné nad rámec obchodních aktivit zajít posedět třeba na dobré víno.

 

Vedení společnosti:

Štěpán Uherík

Chief Investment Officer

Investor, lektor a konzultant s osobitou investiční strategií. Během mnohaletého působení v investičním sektoru působil jako konzultant, hlavní investiční analytik či vedoucí investičního týmu pro různé finanční skupiny. V oblasti ochrany a budování majetku poskytuje služby pro investory z řad fyzických a právnických osob i veřejnoprávní instituce. Znalost svého řemesla a zápal pro něj podtrhují výsledky na poli vývoje vlastních investičních IT nástrojů a právnické vzdělání se zaměřením na investiční legislativu. 

Roman Chlupatý

Chief Global Strategist

Specialista na globální ekonomiku, politiku a průsečík těchto dvou světů. Žil, pracoval a studoval v Torontu, dánském Aarhusu, Amsterdamu, Londýně a Berlíně. Je spoluautorem The Evolution of Money vydané v roce 2016 Columbia University Press a dalších tří knih, které vyšly v celkem pěti jazycích. Jako poradní hlas pracuje pro soukromý sektor i státní instituce. V Česku přednášel mimo jiné na Vysoké škole ekonomické, ve světě na University of Toronto. O tom, jak a proč svět (ne)funguje, diskutoval s poradci amerických prezidentů, šéfy globálních korporací i karenskými rebely na barmsko-thajské hranici.  

Vedoucí divize consultingu:

Michal Krapka

Senior manager
Investment specialist

Investiční specialista se zaměřením na tvorbu dlouhodobých investičních plánů a nových trendů v oblasti investičního poradenství. Jeho investiční kroky reflektují ekonomické vzdělání a dřívější úspěšné působení na poli projektového řízení ve vrcholovém managementu. 

Vedoucí divize Athletes Pro:

Jakub Hyspecký

Senior manager
Investment specialist

Bývalý vrcholový sportovec a odborník na majetkové poradenství a pojištění sportovních kontraktů klubů i fyzických osob. Vedoucí divize ATHLETES PRO a náš zástupce pro spolupráci se sportovními asociacemi.

Divizi ATHLETES PRO jsme vytvořili jako specializovaný tým pro naše klienty z řad profesionálních sportovců. Díky tomu dokážeme poskytovat takové služby, které jsou šité na míru specifické životní a majetkové dynamice těchto osob. 
V rámci činností divize ATHLETES PRO se také ve spolupráci s předními sportovními asociacemi zaměřujeme na osvětu v oblasti investiční a s tím spojené právní a daňové problematiky, jakož i na jiné neziskové činnosti. 

 
 

Akce a veřejná vystoupení

O své názory a zkušenosti se pravidelně dělíme s veřejností. Je to podle nás nejlepší způsob, jak dát vědět o tom, kdo jsme. Pořádáme veřejné prezentace a je nám ctí být pravidelnými hosty investičních konferencí. Současně jsme partnery vzdělávacích institucí a vysokých škol. Věříme v transparentnost a otevřenou debatu. Přijměte srdečné pozvání na jednu z našich akcí.

3.9.2018

ABCD Investora od září opět na BCPP - první seminář

Po letní pauze dnes proběhl první díl úspěšného cyklu ABCD začínajícího investora, který je realizován ve spolupráci s Burzou cenných papírů Praha. Záznam tohoto dílu si můžete prohlédnout ZDE. Více informací naleznete na stránkách www.azinvestora.info

21.5.2018

ABCD začínajícího investora na BCPP

Dnes se uskutečnil finální díl vzdělávacího cyklu, které Save&Capital připravilo ve spolupráci s Burzou cenných papírů Praha. Cyklus byl zaměřen na začínající investory a celkem se od února tohoto roku uskutečnilo osm zajímavých investičních setkání, přičemž na každém se diskutovala jiná oblast a formy investování. Od akcií přes dluhopisy, komodity, měnové páry až po kolektivní investování. Jsme rádi, že se podařilo jednotlivá setkání obohatit o takové hosty, jakými byli například investiční manažeři Jan Hájek a Aleš Michl, či další odborníci jako Tomáš Michálek, Petr Koblic či Ondřej Hartman. Spolupráce s těmito odborníky a institucemi, které zastupují si za Save&Capital velmi vážíme. Více informací o akci ABCD začínajícího investora je možno zjistit ZDE.

6.3.2018

Proběhlo: Konference E15 Premium

Ve středu 7.3. se uskutečnila konference E15, které se jako jeden z řečníků zúčastnil také Štěpán Uherík, Chief Investment Officer společnosti Save&Capital. Kromě klasických investičních nástrojů došlo také na téma bitcoin, kryptoměny a další technologické investice. Více informací ZDE.

21.2.2018

Proběhlo: Cbonds CEE Bond Conference

Dnes se v Praze uskutečnila mezinárodní konference zaměřená na dluhopisy a současnou ekonomickou situaci. Mezi významnými řečníky z různých zemí a institucí vystoupil také Roman Chlupatý, Chief Global Strategist společnosti Save&Capital, který se věnoval globálním ekonomickým trendům a jejich vlivům na aktuální situaci. Více informací ZDE.
 

1 / 7

Please reload

 

Média

3.1.2019

Na letošním investičním fóru ani třetí rok po sobě nechyběli zástupci Save&Capital. Štěpán Uherík se ve svém panelu jako řečník nebál rozvířit diskuzi o nákladovosti investičních nástrojů a připojil t...

9.11.2018

9.-10. listopadu se na Novém zámku v Kostelci nad Orlicí uskutečnilo pod záštitou hraběte Františka Kinského ekonomické fórum "Malá země, velká výzva." Save&Capital byla společně s Microsoftem a Erste...

27.5.2018

Dnes se na fotbalovém stadionu v Příbrami uskutečnilo charitativní exhibiční utkání, na které se téměř ze všech koutů světa sjeli profesionální odchovanci klubu 1.FK Příbram. Za společnost Save&Capita...

7.3.2018

​Ve středu 7.3. se uskutečnila konference E15 Premium, které se jako jeden z řečníků zúčastnil také Štěpán Uherík, Chief Investment Officer společnosti Save&Capital. Kromě klasických investičních nást...

Please reload

 

Naše reference a obchodní partneři

Mezi naše klienty patří jak fyzické osoby, tak osoby právnické. Paleta našich klientů a partnerů je široká, od úspěšných podnikatelů, přes vrcholové manažery či profesionální sportovce až po soukromé společnosti či veřejnoprávní instituce.

 

Se všemi klienty nás spojuje přesvědčení, že konečným měřítkem člověka či instituce není velikost peněžních prostředků, nýbrž jejich schopnost vytvářet, chránit a předávat hodnoty.